Sezóna 2010/11 MO dospelí

Jesenná časť:

1.kolo  (nedeľa, 1.8.2010 o 10.00)             Stráže - Mokrý Háj 5:1 (2:1)

Góly: M.Herda 3, R.Daniel, M.Rampáček (11m)

V úvodnom zápase vo vyššej súťaži začali naši hráči opatrnejšie, prvých 10 minút

bola hra vyrovnaná. Potom bola lopta viac na našich kopačkách a miernu prevahu zúročil

na vedúci gól Matúš Herda. Oživenie hry priniesol striedajúci René Daniel po zranení

stopéra Weissa. Hosťom sa však podarilo vyrovnať hlavičkou k žrdi po štandardnej

situácii. Gól nás však nezlomil a o 10 minút neskôr po prihrávke Mariána Konečného

využil zlé postavenie gólmana Matúš Herda a strelou k žrdi vrátil vedenie na našu

stranu - 2:1. Do polčasu už sa stav nezmenil.

V druhom polčase bola lopta viac na našich kopačkách, na 3:1 zvyšoval strelou

k žrdi spoza obrancu René Daniel. Hostia hrozili len z ojedinelých protiútokov, no

Zostava:

M.Jarošinec - L.Letko, P.Weiss (20. R.Daniel), J.Mach (60.T.Uhrinec), V.Daniel -

S.Vanek (75. M.Majerník), M.Rampáček, P.Daniel, I.Letko - M.Herda, M.Konečný

Rozh: Mlčúch, Herceg

2.kolo  (nedeľa, 8.8.2010 o 17.30)             Smolinské – Stráže 1:1 (0:1)

G.: Matúš Herda

V derby zápase sa pred početnou diváckou návštevou hral svižný a kombinačný

futbal, miestami však tvrdý a nervózny. V úvode sme mali viac z hry, no z niekoľ-

kých šancí sme gólmana domácich prekonať nedokázali (video). Naopak na druhej strane

mohol ísť sám na gólmana Stanický, no loptu si príliš pokopol. V prvom polčase

nepremenili šance M.Herda, S.Vanek ani T.Uhrinec, Matúš Herda si však všetko

vynahradil v 35.minúte, keď po sóle z polovice ihriska obišiel aj gólmana Mikulu

a do prázdnej brány skóroval (video). V 40. minúte pridal Herda aj druhý gól, ktorý však

pre údajný  ofsajd uznaný nebol. Po 1.polčase sme tak išli do kabín so zaslúženým

jednogólovým vedením.

V druhom polčase sa domáci herne zlepšili, hra bola vyrovnanejšia, no viac

šancí  bolo na našich kopačkách. Mrzelo niekolko nevyužitých šancí na našej strane

a tak sa  potvrdilo známe nedáš-dostaneš, keď domáci po prečíslení strelou k žrdi z

hranice 16-ky vyrovnali v 60.minúte na 1:1. Po tomto momente sme sa snažili pridať

druhý gól, blízko mal k nemu T.Uhrinec aj P.Weiss po priamom kope, keď sa lopta

obtrela o brvno (video), no gól sa nám vsietit nepodarilo. Nebezpečný priamy kop

domácich na druhej strane gólman Hladký zneškodnil. V závere zápasu nevyužili dobré

šance M.Herda ani R.Daniel (video), a tak sa zápas skončil deľbou bodov.

Zostava:

P.Hladký - L.Letko, P.Weiss, I.Letko, V.Daniel - S.Vanek, M.Rampáček,

R.Daniel, M.Konečný - T.Uhrinec, M.Herda

Rozh: Pekarovič, Durkoš

3.kolo  (nedeľa, 15.8.2010 o 10.00)           Stráže – Cerová 2:1 (0:1)

G.: René Daniel, Marián Konečný

Zápas sa hral na veľmi ťažkom teréne, keď po nočnej búrke stála na viacerých mies-

tach voda a usporiadatelia mali pred zápasom čo robiť, aby aspoň časť vody dostali z

ihriska. Po úvodnom hvizde sa jasná obloha zatiahla a sputil sa lejak. V 5.minúte mal

výbornú šancu Stanislav Vanek, no v sklze nedostal loptu do odkrytej bránky. Keď sa

však k dažďu pridali aj blesky, zápas musel byť v 16. minúte prerušený. Počasie sa po

pol hodine umúdrilo a aj keď bol terén vo veľmi zlom stave, v zápase sa pokračovalo.

Kombinačný futbal však možný nebol, lopta zastavovala vo vode a tak sa viac nakopávalo.

Šancu na gól mal Marián Konečný, keď dorážal loptu vyrazenú gólmanom. Priamy kop

Vaneka sa tiež medzi tri žrde nevošiel. Naši hráči mali síce viac z hry, no po závare v

našej 16-ke, keď sa lopta zastavila na vode a obranca ju nestihol odvrátiť sme inkasovali

gól na 0:1. V prvom polčase mali hostia ešte jednu nebezpečnú strelu, no gólman

Jarošinec sa vyznamenal...

Do druhého polčasu nastúpili naši hráči s cieľom streliť čo najrýchlejšie vyrovnávajúci gól.

Naopak hráči Cerovej bránili a kúskovali hru. Celý druhý polčas sa hralo prakticky na jednu

bránu, no výborné šance Herdu, Vaneka či Igora Letka zostali nevyužité (video). Tlak náš-

ho mužstva však predsa len viedol k úspechu. V 66. minúte sa dostal k lopte René Daniel

a technickou strelou z hranice 16-ky obstrelil gólmana a vyrovnal na 1:1. Naši hráči sa

snažili streliť víťazný gól, no nedarilo sa premieňať šance a aj terén nedovoľoval presnejšie

prihrávky. Keď už sa zápas chýlil ku koncu, v 89.minúte centrovanú loptu posunul Vanek

na Reného Daniela, ten prestrelil gólmana a loptu dotlačil do siete Marián Konečný, ktorý

svojim prvým gólom v sezóne zaistil 3 body pre naše mužstvo (video). V zápase, ktorý

miestami pripomínal viac vodné pólo ako futbal naši hráči bojovali až do konca a

zaslúžene zvíťazili...

Zostava:

M.Jarošinec - L.Letko, P.Weiss, J.Mach, V.Daniel - S.Vanek, M.Rampáček,

R.Daniel, I.Letko - M.Konečný, M.Herda

Rozh.: Lapoš, Thao

4.kolo  (nedeľa, 22.8.2010 o 17.00)            Sekule – Stráže 0:2 (0:0)

G.h.: Matúš Herda, René Daniel

Zápas v Sekuliach sa hral pred peknou diváckou návštevou a na veľmi dobrom teréne. V

prvom polčase však diváci veľa šancí nevideli. Hra sa odohrávala prevažne medzi 16-kami,

obrany fungovali spoľahlivo a tak si na našej strane vypracoval vážnejšiu šancu len René

Daniel, no jeho krížna strela tesne minula bránku domácich. Na druhej strane tesne pred

odchodom do kabín pohrozili hráči Sekúl, keď lopta letiaca oblúčikom tesne minula našu

bránu.

Do druhého polčasu nastúpili obe mužstvá útočnejšie ladené a hneď sa bolo na čo

pozerať. Naši hráči si vytvorili územnú prevahu, ktorú korunoval vedúcim gólom v 55.minúte

po peknej akcii Matúš Herda, keď zoči-voči gólmanovi nezaváhal (video). Po góle sa

osmelili aj Sekulčania, keď mali niekoľko dobrých šancí na strelenie gólu.. Nebezpečná

bola hlavička po rohovom kope, ktorú však gólman Hladký kryl. V 70. minúte po rýchlom

protiútoku poslal hostí do dvojgólového vedenia René Daniel, keď zúročil prihrávku od

Matúša Herdu (video). Po tomto momente domáci hráči znervózneli, my sme mohli

vedenie ešte zvýšiť, no šance Herdu, Uhrinca a Letka zostali nevyužité.

Zo Sekúl si tak vezieme 3 body, za predvedený výkon hlavne v druhom polčase možno

povedať, že zaslúžené...

5.kolo  (nedeľa, 29.8.2010 o 10.00)           Stráže – Dubovce 4:1 (2:0)

G.d.: M.Rampáček, M.Herda, T.Uhrinec, R.Daniel

Od úvodu zápasu bola hra v našej réžii. Naši hráči dobre kombinovali a hráčov Duboviec do

šancí nepúšťali, tí v prvom polčase prakticky na našu bránu nevystrelili. Skóre otvoril už v

10. minúte Marcel Rampáček, keď René Daniel šikovne prehodil obrancov a Rampáček

pomedzi nohy gólmana skóroval - 0:1. V ďalšom priebehu sme mali dobré šance na zvý-

šenie výsledku, strela Reného Daniela mala ku gólu blízko (video). Na druhý gól v sieti

hostí sa čakalo do 35.minúty, keď kolmú prihrávku zužitkoval T.Uhrinec a strelou k žrdi

nedal gólmanovi šancu. Do polčasu sa už skóre nezmenilo.

Do druhého polčasu nastúpilo naše mužstvo nekoncentrovane, viac kazilo a to bolo

vodou na mlyn hosťujúcich hráčov. Dostávali sa do šancí a jednu z nich sa im napokon

podarilo premeniť, keď Igor Letko ešte prvú strelu hostí vykopol no na druhý pokus hostia

skórovali - 2:1. Dubovce mohli dokonca aj vyrovnať, no priamy kop zo 16-ky našťastie

presný nebol. Po nevydarených 15.minútach v druhom polčase sa naši hráči rozohrali a

v 60. minúte sme viedli opäť o dva góly, keď strelou k žrdi zvyšoval Matúš Herda na 3:1.

V 70.minúte, po faule na Herdu, odpískal rozhodca penaltu, ktorú René Daniel s istotou

premenil - 4:1 (video). Po tomto góle sa hostia snažili niečo urobiť s výsledkom, no zvý-

šiť mohli domáci, keď strely Rampáčka a Konečného mali ku gólu veľmi blízko. Skóre sa

však už nezmenilo a tri body tak zostali doma.

Zostava:

P.Hladký - P.Daniel (45. J.Mach), P.Weiss, I.Letko, V.Daniel - M.Rampáček,

R.Daniel (80. M.Majerník), M.Konečný, S.Vanek  - T.Uhrinec, M.Herda (70. J.Jurka)

Rozh.: Durkoš, Bednár

6.kolo  (nedeľa, 5.9.2010 o 16.30)             Stráže - Pop. Močidlany 3:0 (1:0)

G.: René Daniel 3

Zápas sa mal pôvodne hrať v Popudinských Močidlanoch, no pre zlý terén sa mužstvá

napokon dohodli na zmene poradia a prvý vzájomný súboj sa tak hral na našom ihrisku.

V prvom polčase sme mali hernú prevahu a vypracovali sme si aj niekoľko dobrých

šancí. Gól do siete hostí však padol až v 40. minúte, keď po centri Mariána Konečného

trafil loptu z hranice 16-ky René Daniel a poslal našich do vedenia - 1:0. Hostia naopak

hrozili z rýchlych protiútokov, ktoré však nedokázali premeniť na gól. V druhom polčase

sa už hralo hlavne na polovici hostí. V 55. minúte bol v 16-ke faulovaný Matúš Herda a

z následnej 11-ky zvýšil naše vedenie na 2:0 René Daniel. Ten zavŕšil svoj dobrý výkon

hetrikom, keď v 70. minúte po prudkej strele obrana hostí stečovala loptu do vlastnej

brány - 3:0. Výsledok však mohol byť aj vyšší. Dobré šance na gól mal matúš Herda,

ktorý len tesne minul bránu hostí aj Marcel Rampáček, najprv pri ďalekonosnej strele

a potom aj po strele zvnútra 16-ky keď zazvonila žrď...

Po dobrom výkone sme si pripísali ďalšie 3 body a poskočili v tabuľke už na 1.miesto.

Zostava:

P.Hladký - I.Letko, P.Weiss, L.Letko, V.Daniel (70.J.Mach) - S.Vanek, M.Rampáček,

R.Daniel, M.Majerník (45.M.Bíly) - T.Uhrinec (45. M.Herda), M.Konečný

Rozh.: Daniel, Cabadaj

7.kolo  (nedeľa, 12.9.2010 o 10.00)           Stráže - Hlboké 1:3 (0:0)

G.d.: vlastný

V prvom polčase sa hral vcelku vyrovnaný zápas, naši hráči si vypracovali viacero

čistých šancí. Po strele Reného Daniela zazvonila žrď a tá zachránila gólmana hostí

aj po ďalekonosnej strele Stanislava Vaneka. Hostia v prvom polčase hrozili z proti-

útokov no čistú šancu si prakticky nevypracovali. V 54. minúte zaskočil verdikt roz-

hodcu, ktorý pád Mindeka v 16-ke medzi dvoma našimi obrancami posúdil ako faul

a odpískal pokutový kop. Ten hostia premenili a získali vedenie - 0:1. O pár minut

sa nám podarilo vyrovnať, keď po závare v 16-ke si loptu zrazili hráči Hlbokého do

vlastnej brány - 1:1. Lenže po chybe obrany po dlhom odkope naša obrana nedoká-

zala odvrátiť loptu a hostia sa ujali vedenia gólom Dujku - 1:2. Po tomto góle sa naši

hráči snažili streliť vyrovnávajúci gól, no nepodarilo sa nám využiť niekoľko šancí.

Hostia zase hrozili z rýchlych protiútokov. Po jednom z nich v 85. minúte posúdil

stret nášho brankára s útočníkom hostí rozhodca opäť ako nedovolený, a odpískal

druhú penaltu, ktorú hostia premenili a upravili skóre na 1:3.

8.kolo  (nedeľa, 19.9.2010 o 16.00)           Rybky – Stráže 3:5 (2:1)

G.h.: René Daniel 2, S. Vanek, M.Rampáček, M.Konečný

Úvod zápasu vyšiel domácim, keď už po 5 minútach išli do vedenia zásluhou Petrúfku.

V 10. minúte po faule domáceho hráča musel byť Matúš Herda so zlomenou nohou

prevezený do nemocnice. V ďalšom priebehu sa hral vyrovnaný zápas a v 25. minúte

sa nám podarilo vyrovnať keď peknou strelou trafil do šibenice Stano Vanek. Domáci

sa však znovu ujali vedenia, keď sme po centri a hlavičke inkasovali gól na 2:1.

Hneď na začiatku druhého polčasu išli domáci do dvojgólového náskoku, keď po ne-

dorozumení Igora Letka a brankára Jarošinca trafil Letko hlavičkou nešťastne do vlast-

nej brány. Výsledok už vyzeral zle-nedobre, no prišli chvíle Reného Daniela, keď

utešenou strelou z 25 metrov prekonal gólmana a znížil na 3:2. Ten istý hráč o niekoľko

minút rozvlnil sieť aj druhý krát a vyrovnal na 3:3. Hráči Rybiek znervózneli, viac kazili

a to dokázali naši hráči využiť. Marcel Rampáček nechytatelnou bombou zvýšil na 3:4

a skóre uzavrel Marián Konečný, keď po jeho tečovanej strele lopta skončila v bránke

súpera aj piaty krát. Chalani predviedli hlavne v druhom polčase ako sa dávajú góly, keď

za 35 minút stihli nastrielať hneď 4. Veľmi však mrzí zranenie Matúša Herdu, ktorému

všetci prajeme skoré uzdravenie a dnešnú výhru venujeme práve jemu...

9.kolo  (nedeľa, 26.9.2010 o 10.00)           Stráže – Lakšárska Nová Ves 1:1(0:0)

G.d.: M.Konečný

Stretnutie sa hralo v piatok popoľudní a tak kvoli pracovným povinnostiam nastúpilo na

zápas len 11 našich hráčov. V prvom polčase sa hralo zo strany na stranu, šance mali

domáci aj hostia. Na strane domácich nevyužil dobrú šancu Marián Konečný, na druhej

strane šance hostí dobre zlikvidoval brankár Hladký. Do druhého polčasu sme nastúpili

aktívnejšie s cieľom streliť gól. Blízko ku gólu mal Tomáš Uhrinec, keď jeho strela

skončila na žrdi aj Igor Letko, ktorý nedokázal hlavou prekonať gólmana hostí. Gólu sa

však diváci dočkali v 54. minúte, keď Marián Konečný peknou strelou k žrdi z hranice

16-ky obstrelil gólmana. Prevaha nášho mužstva v druhom polčase však k ďalšiemu gólu

neviedla, naopak hosťom sa podarilo v 78. minúte z rohu hlavou vyrovnať. Tento gól naše

mužstvo akoby zaskočil, snažili sme sa vsietiť druhý gól, no po niekoľkých chybách v

obrane sme mohli aj inkasovať, keď čistú šancu zneškodnil gólman Hladký. Šancu na

druhý gól sme mali v 88. minúte, no René Daniel priamy kop spoza 16 ky nepremenil

a stretnutie sa tak skončilo remízou...

10.kolo (nedeľa, 3.10.2010 o 10.00)          Stráže – Oreské 1:3 (1:2)

G.Marián Konečný

Zápas sa hral na umelej tráve v Senici. Prvých 20 minút prvého polčasu sa hralo bez šancí,

hlavne medzi 16-kami. V 25. minúte sme však inkasovali gól na 0:1. O niekoľko minút sa

nám podarilo vyrovnať keď Marián Konečný zblízka nedal gólmanovi hostí šancu. Tesne

pred odchodom do kabín nám však nevyšiel ofsajd systém a hráč Oreského sám na

brankára nezaváhal. V druhom polčase sme sa snažili hrať dopredu, no nedarila sa

kombinácia. Hráči Oreského viac behali a kombinovali a zaslúžene pridali aj tretí gól.

11.kolo (nedeľa, 10.10.2010 o 15.00)        Radošovce – Stráže 3:0 (3:0)

12.kolo (nedeľa, 17.10.2010 o 10.00)        Stráže – Koválov 0:1 (0:1)

13.kolo (nedeľa, 24.10.2010 o 14.30)        Brodské – Stráže 2:2 (1:1)

G.h.: M.Bíly, S.Vanek

14.kolo (nedeľa, 31.10.2010 o 10.00)        Stráže – Jablonica 2:2  (1:0)
G.d.: S.Vanek, R.Daniel

15.kolo (nedeľa, 7.11.2010 o 13.30)          Šajdíkove Humence - Stráže 1:1

G.: Juraj konečný

Jarná časť:

16. kolo 13.03.2011 o 14:30 hod.         Mokrý Háj - Stráže 4:1 (3:1)

G.: Polach, Jurčík, Sušienka, Šefčík (11 m) - René Daniel

V prvom jarnom zápase prišlo vytriezvenie na tvárach funkcionárov, hráčov a aj trénerov.

Mužstvo Spartaka prišlo do Mokrého Hája značne oslabené a vôbec to nevyzeralo, že by

Spartak zopakoval jesenný debakel proti tomuto súperovi, keď vyhral 5:1.

M.Háj pôsobil od začiatku kompaktnejším dojmom a ich hra mala oči. Obrana hostí

mala veľké problémy najmä s pokrývaním krídelných priestorov, z ktorých hrozilo najväčšie

nebezpečenstvo a padli prvé dva góly do našej siete. Pri treťom góle sme doplatili na

chybu v rozohrávke, kedy si brankár Hladký pomýlil dresy a prihral domácemu hráčovi

na kopačku a bolo 3:0. Iskierku nádeje pre Stráže vykresal gólom do šatne R.Daniel kríž-

nou strelou z hranice 16-ky.

Hostia sa v 2 polčase snažili, no nedokázali akcie dotiahnuť do konca a tak ich pribrzdil

zbytočným faulom vo vlastnej 16-ke Igor Letko a bolo 4:1. Skóre sa mohlo meniť na oboch

stranách, no šance Polacha, Ambrúza zostali nevyužité, rovnako na druhej strane šance

Konečného.

Mokrý Háj zvíťazil celkom zaslúžene a v boji o záchranu urobil významný krok. Naše

mužstvo herne sklamalo. Veríme, že v ďalších bojoch bude pôsobiť kompaktnejšie a poteší

náročné oko diváka zo Straží.

V premiére v drese mužstva dospelých nastúpil Adam Mach.

Zostava:

Hladký - Pe.Daniel (84.J.Mach), Letko, L.Daniel - Weiss, Konečný - Vanek, Jurka,

Uhrinec - R.Daniel - Bíly (84.A.Mach)         Tréner: Juraj Barcaj

Sledovalo: 100 divákov

17. kolo 20.03.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Smolinské 3:1 (1:0)

G: 36. I.Letko, 59. M.Konečný, 78. Maderič (vlastný) -  57. Maderič

V prvom domácom jarnom zápase sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domáceho Spartaka v

mimoriadne dôležitom derby zápase so Smolinským. Už deň pred zápasom bolo jasné, že

v Strážach sa derby hrať bude aj napriek mimoriadne upršanému počasiu. Usporiadatelia si

dali záležať, terén pripravili veľmi dobre a tak sa takmer 250 divákom mohlo tešiť na sku-

točné derby.

Obe mužstvá nastúpili oslabené o niekoľkých hráčov, ale po úvodnom oťukávaní to na

hre oboch tímov nebolo vidno. Spočiatku sa hralo medzi 16-kami, za zmienku stojí strela

R.Daniela a na opačnej strane nepríjemný center z rohu od Flajžíka. Prvý krát si diváci

zakričali gól po nacvičenej štandardnej situácii, pri ktorej Igor Letko zavesil nechytateľne

hlavou a bolo 1:0, keď centroval René Daniel. Do prestávky stav stretnutia zostal nezme-

nený a tak nastupovali domáci do 2 polčasu s tesným vedením.

V  2.polčase to už bola iná káva. Domáci sa do svojho súpera z chuti zahryzli a pos-

tupne ho zatlačili na jeho polovicu, ale paradoxne ich k tomu vyburcoval až gól Maderiča,

ktorý si pekne zbehol pre loptu a nechytateľnou strelou nedal gólmanovi Hladkému šancu.

Nič to ale nezmenilo na tom, že domáci boli odhodlaný získať 3 body a už o minútu bolo

2:1 po peknejakci, keď M.Bíly prešiel cez obrancu hostí a prihral M.Konečnému, ktorý

loptu šikovne pustil R.Danielovi, ten nebezpečne vypálil a nechal tak vyniknúť hosťujúceho

brankára, ktorý stihol loptu len vyraziť pred M. Konečného a ten už vedel ako rozjasať dav

nadšených divákov, keď z ťažkého uhla trafil pod brvno - 2:1!!!  Šance postupne pribúdali

a bolo len otázkou času, kedy Spartak pridá aj 3 gól. Skvelý výkon brankára hostí držal

Smolinské nad vodou. Hostí paradoxne pochoval vlastným gólom Maderič, keď po štan-

dardke Reného Daniela tečoval prudkú strelu za bezmocného gólmana. Súper potom

pôsobil odovzdaným dojmom a zápas sa len dohrával...

Domáci v tomto zápase ukázali, že mužstvo má potenciál predvádzať hru z jesennej

časti, verme, že výhra nás nakopne k ďalším dobrým výkonom.

V našom drese nastúpili aj nové posily do jarnej časti, stopér Pavol Daniel a v zálohe

Stano Šimek, obaja zaujali dobrým výkonom...

Zostava:

Hladký - Pe.Daniel,Pa.Daniel, L.Daniel- Letko, Šimek - Vanek, Uhrinec, R.Daniel –

M.Konečný – Bíly        Tréner: Juraj Barcaj

Sledovalo: 240 divákov

18. kolo 27.03.2011 o 15:00 hod.         Cerová - Stráže 3:0 (1:0)

G:  33.min. M. Pípa,  65.min. R. Vanek,  85.min. M. Ochránek

Zostava:

Peter Hladký (C) - Ľuboš Danihel, Pavol Daniel, Patrik Weiss, Stanislav Šimek,

René Daniel, Adam Mach (70.Dalibor Hurban), Tomáš Uhrinec, Miroslav Bíly,

Igor Letko, Marián Konečný (46.Filip Szomolay)

Tréner: Juraj Barcaj     Vedúci mužstva: Pavol Šefčík

19. kolo 03.04.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Sekule 1:1 (0:1)

Vedenia sa ujali hostia a počas zápasu mali viac vyložených šancí.

Bod za remízu zariadil T.Uhrinec.

V závere nás výborným výkonom podržal brankár Hladký...

G.: Tomáš Uhrinec

20. kolo 10.04.2011 o 16:00 hod.         Dubovce - Stráže 2:2 (0:2)

V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme sa ujali vedenia 0:2 a nič nenasvedčovalo tomu,

že by sme zápas nemali vyhrať. Prišlo však vylúčenie kapitána Letka, ktorý neudržal nervy

na uzde a domáci zacítili šancu. V druhom polčase najprv z penalty znížili a v 70 minúte

sa im podarilo vyrovnať. Aj v 10 hráčoch sme si dokázali vypracovať sľubné šance, no

Uhrinec, Konečný ani Šimek gólmana domácich neprekonali a tak sa zápas skončil remízou...

G.: René Daniel, M.Konečný

21. kolo 17.04.2011 o 16:30 hod.         P.Močidľany - Stráže 1:0 (0:0)

Vyrovnaný zápas s minimom šancí na oboch stranách vyhrali šťastnejší domáci, keď v 85. minúte

rozhodol jediným gólom zápasu Foriška...

22. kolo 24.04.2011 o 16:00 hod.         Hlboké - Stráže 4:1 (1:0)

G.: M.Konečný

23. kolo 01.05.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Rybky 1:2 (1:1)

24. kolo 08.05.2011 o 17:00 hod.         Lakš. Nová Ves - Stráže 5:2 (2:2)

Zaslúžená výhra domácich, keď naše mužstvo nepresvedčilo hlavne v defenzíve...

G.h.: J.Konečný, M.Konečný

25. kolo 15.05.2011 o 17:00 hod.         Oreské – Stráže 2:1 (1:0)

Domáci o svojom víťazstve rozhodli dve minúty pred koncom zápasu...

26. kolo 22.05.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Radošovce 3:3 (0:2)

V nervy drásajúcom zápase sme prehrávali už 0:2. Od 30. minúty bol zápas pre

búrku prerušený, čo našim hráčom očividne prospelo. Hra sa potom vyrovnala a

aj keď sa v prvom polčase skóre nemenilo, naši hráči mali gól na kopačkách.

V druhom polčase sa strelecké šťastie usmialo aj na nás, keď najprv znížil

hlavičkou Igor Letko po pätičke M.Konečného a v krátkom čase vyrovnal Matúš

Herda po dobrej prihrávke Vanka. Vedenie sme však dlho neudržali a po minúte

už bolo 2:3 pre hostí, tí mali niekoľko výborných šancí, ktoré zlikvidoval brankár

Hladký. V 86.minúte, keď sa už zápas chýlil ku koncu zabezpečil cenný bod

pre náš tým hrajúci tréner P.Weiss, ktorý sa presadil v skrumáži v 16-ke.

Hráči si za bojovný výkon s lídrom súťaže bod zaslúžili.

G.d.: M.Herda, P.Weiss, I.Letko

27. kolo 29.05.2011 o 17:30 hod.         Koválov - Stráže 5:0 (2:0)

28. kolo 05.06.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Brodské 1:2 (1:1)

G.d.: M.Herda

29. kolo 12.06.2011 o 17:30 hod.         Jablonica - Stráže 4:2

Vo veľmi kvalitnom zápase so šancami na oboch stranách domáci prevýšili

hostí v posledných 30 minútach.

G.h.: M.Konečný 2

30. kolo 19.06.2011 o 10:00 hod.         Stráže - Š.Humence 6:7 (3:1)

Divoká prestrelka s množstvom šancí na oboch stranách, domáci viedli už 3:1,

hostia však v úvode druhého polčasu 4-gólovou šnúrou otočili vedenie na svoju

stranu. Po studenej sprche sa naše mužstvo rozohralo a dokázalo vyrovnať na 6:6.

V závere však hostia rozhodli o tesnom víťazstve...

G.d.: M.Konečný 4, M.Herda (11m), P.Weiss