Vyhľadávanie


Kontakt

Pripomienky k webu a materiály posielajte na mailovú adresu
M.R.Štefánika
Šaštín-Stráže
90841

0907590294

E-mail: 101895@mail.muni.cz

Zimný turnaj Břeclav: SPARTAK STRÁŽE - MŠK BŘECLAV U-19 3:5 (0:3)

23.01.2010 21:45

Stráže - Břeclav U-19 3:5 (0:3)   

 

Góly:   René Daniel 2, Tomáš Uhrinec

V sobotu 23.1 o 16.15 naše mužstvo nastúpilo na prvý prípravný zápas proti domácemu dorastu U-19. Hralo sa na umelej tráve v mrazivom počasí, čo sa podpísalo aj na kvalite ihriska.

     Lepšie vstúpili do zápasu hráči domácej Břeclavi, ktorí sa prezentovali pohyblivou hrou a dobrou kombináciou, ktorou dostávali naše mužstvo pod tlak. Z toho rezultoval aj prvý gól v našej sieti v 10 min. Hralo sa v rýchlom tempe, z našich hráčov si vypracovali šance Jozef Jurka a Marián Konečný. Hráčom nemožno uprieť nasadenie a bojovnosť, ale chýbala presnejšia rozohrávka, čo hralo do kariet domácim, ktorí vyrážali do rýchlych brejkov. Po chybách sme inkasovali ešte dva góly a v 30 min. prehrávali už 0:3. Potom sa hra vyrovnala a do prestávky sa už skóre nemenilo.  

     Do druhého polčasu došlo k viacerým zmenám v zostave, v zápase si zahrali všetci hráči kádra. Břeclav bola aj naďalej nebezpečná dopredu, ale zlepšená kombinácia nášho mužstva viedla k úspechu. Zakončením z pravej strany preloboval gólmana René Daniel a znížil na 1:3. Na 2:4 znižoval Tomáš Uhrinec po odrazenej strele a tretí gól nášho mužstva vsietil z priameho kopu z hranice 16-ky opäť René Daniel, keď technickou strelou ponad múr nedal gólmanovi domácich šancu. Hrozili aj domáci, ktorí v druhom polčase skórovali dvakrát a tak sa zápas, v ktorom išlo predovšetkým o zohrávanie sa mužstva a naberanie kondície po zimnej prestávke, skončil výsledkom 3:5. V zápase zažiaril útočník domácich Jan Dunka, autor 5 gólov.